У Google нова хвиля скорочень: звільняють Assistant, AR та інженерів

Компанія Google вирішила звільнити сотні своїх співробітників, що працюють у сфері цифрового асистента, апаратного забезпечення та інженерних команд.

Про це повідомляє Bloomberg.

Це рішення прийнято в рамках стратегії зменшення витрат. Під скорочення потрапили співробітники, які були залучені до розробки голосового помічника Google Assistant, команди, що працюють над обладнанням для доповненої реальності, а також інженерна група компанії.

Такі заходи викликані тиском на базовий пошуковий бізнес Google з боку конкурентів – Microsoft та OpenAI, що створили пропозиції в галузі штучного інтелекту. В компанії Google обіцяють ретельний аналіз своєї діяльності, щоб знайти місця для скорочення витрат і зосередити ресурси на найважливіших пріоритетах.

Пошуковий гігант вже почав звільнення працівників у січні 2023 року, коли було оголошено про скорочення близько 12 тисяч людей, що становить понад 6% від загальної чисельності компанії.

Працівники, які втратили свої робочі місця у компанії Google, отримали можливість подати заявки на вакансії в інших підрозділах. Профспілка Alphabet Workers Union розкритикувала скорочення.

Джерело liga.net

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше