У крилатих ракетах «Калібр» використовується електроніка 70-х років.

В четвер окупанти завдали ракетного удару по Вінниці. Для цього вони використовували крилаті ракети “Калібр”. За словами військового експерта Олега Каткова, який займає посаду головного редактора інтернет-видання Defence Express, у 99% випадках «Калібри» запускаються парно. Наприклад, якщо до Вінниці долетіли три ракети, то їх було запущено чотири. Найімовірніше, що одна з ракет не вилетіла через наявність технологічного браку або була збита або впала сама після запуску.

Катков підкреслив, що по Вінниці ракетного удару було завдано з корабля 21631 «Буян». Він здатний нести на борту чотири крилаті ракети. У тому, що одна ракета могла не вилетіти, немає нічого дивного. Таке трапляється досить часто. Річ у тому, що в крилатих ракетах «Калібр» використовується електроніка 70-х років. Вона була розроблена радянськими інженерами. За цей час технологічнішої «начинки» ракети «Калібр» так і не отримали.

За словами Каткова, у Міноборони рф стверджують, що «Калібри» здатні вражати цілі з точністю до трьох метрів. Насправді це далеко не так. Похибка при ракетному ударі може бути набагато більшою. Російський ОПК цілеспрямовано завищує точність ракет, оскільки постачає їх на експорт. Якщо проаналізувати удари «Калібрами» по Україні, можна дійти висновку про те, що реальна точність ураження цих крилатих ракет варіюється в межах 200-300 метрів.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше