У NASA не мають доказів вживання Маском наркотиків на роботі

NASA стверджує, що компанія SpaceX, зокрема Ілон Маск, дотримується правил безпеки щодо алкоголю та наркотиків на робочому місці.

Про це повідомляє Bloomberg.

У заяві агентства зазначається, що вони не мають доказів того, що Маск не дотримується цих вимог, і наполягають на тому, що комерційні партнери повинні дотримуватися всіх вимог безпеки під час виконання своїх місій і наданні послуг.

Ілон Маск в X написав, що він та всі співробітники SpaceX роками проходили вибіркове тестування на наркотики. NASA отримало всі ці результати.

Видання The Wall Street Journal у січні писало про вживання Ілоном Маском рекреаційних наркотиків, таких як кетамін, ЛСД, кокаїн, екстазі та психоделічні гриби. NASA зазначає, що воно перевіряє дотримання положень контрактів, які зобов’язують підприємців підтримувати безпеку, а також “надійну та ефективну” корпоративну культуру.

Джерело liga.net

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше