У Польщі підтвердили, що російська крилата ракета пролітала над польською територією майже хвилину

Російська ракета увійшла у повітряний простір Польщі, за нею спостерігали радари

Під час атаки на Україну російська ракета увійшла у повітряний простір Польщі поблизу міста Осердов і пролітала над Люблінським воєводством – підіймали польську та союзницьку авіацію

Під час ранкової атаки на Україну у неділю 24 березня одна з російських ракет порушила західний кордон України та увійшла у повітряний простір сусідньої Польщі. Вона літала там упродовж 39 секунд. У відповідь Польща підняла авіацію, але об’єкт не стали збивати.

Як пише Міністерство оборони Польщі в мережі Х, о 4:23 годині сталося порушення повітряного простору Польщі однією з крилатих ракет, запущених дальньою авіацією російської федерації. Цілями ударів були міста заходу України.

“Об’єкт увійшов у польський простір поблизу міста Осердов (Люблінське воєводство) і пробув там 39 секунд. Упродовж усього польоту за ним спостерігали військові радари”, – йдеться у повідомленні.

Міністерство також повідомляє, що були запущені всі необхідні процедури для гарантії безпеки повітряного простору Польщі. Серед іншого була активізована польська та союзницька авіація.

Пострілів з метою ліквідації російської ракети літаки та ППО не здійснювали, оскільки вона змінила курс і повернулась до України. Але військові були готові вразити її та контролювали ситуацію на своїй території, як стверджують в міноборони країни.

Джерело informator

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше