У Придністров’ї активно готуються до самовбивчої місії російських десантників та лагодять аеродром

Сценарій з десантом рашистів у так званій “ПМР” вперше з’явився ще у квітні минулого року, але схоже, що у кремлі його тоді просто відклали

Вкрай схоже, що у кремлі не відмовились від відверто самовбивчого плану здійснити висадку десанту у так званому Придністров’ї. Зокрема зафіксовані роботи з ремонту та модернізації аеродрому під Тирасполем, які направлені на можливість забезпечення посадки літаків у нічних умовах.

Про це з повідомленням на власні джерела у міноборони Молдови повідомляє профільне видання Defense Romania. Й одразу зазначимо, що Defense Exprss ще наприкінці квітня 2022 отримав інформацію щодо проведення робіт на аеродромі у “ПМР” для приймання літаків.

Ці події були синхронізовані із спробою оголошення мобілізації. Але ці заходи не були реалізовані через те, що “мобілізаційний резерв” масово втік з країни, а відновити аеродром не змогли через те, що наземне обладнання розкрали, разом із технікою.

Й таким чином, скоріш за все у Кремлі просто відклали цей план, а не скасували його, попри відверто суїцидальний характер такої місії. Проліт військово-транспортних літаків рф до цього аеродрому означає необхідність подолати понад 40-70 км над територією України.

Навіть якщо припустити, що літаки пройдуть на мінімально можливій висоті над Дністровським лиманом, то потім вони будуть сідати у 7-12 км від кордону України та території Молдови, яка контролюється Кишиневом, тобто у зоні дії РСЗВ та артилерії.

Єдиний сценарій за яким це взагалі було можливо навіть у теорії – несподіваність. Але як це здійснити на практиці, коли повітряний простір знаходиться під постійним контролем Повітряних Сил ЗСУ та НАТО, включно з літаками AWACS, а молдавські військові просто у бінокль можуть спостерігати за тим що відбувається на аеродромі – дуже цікаво.

Водночас якщо брати минулі плани кремля, то у висадці у Придністров’ї мали взяти участь підрозділи 126-ої окремої бригади берегової оборони та 810-ої окремої бригади морської піхоти рф. Обидві вже зазнали величезних втрат від дій ЗСУ. Щобільше, навряд теперішній рівень оснащеності та навченості абсолютної більшості російських військових формувань дозволяє реалізувати подібну операцію

Джерело defence-ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше