У США через масштабний збій системи NOTAM скасовано 103 і затримано 1230 авіарейсів

Федеральне управління цивільної авіації (FAA) США було змушене наказати всім авіаційним компаніям припинити пасажирські авіаперевезення всередині країни. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

Причиною такого рішення FAA став масштабний збій у роботі Notice to Air Missions (NOTAM). Це система, яка за допомогою засобів електрозв’язку розсилає сповіщення про стан або зміну аеронавігаційного обладнання та правил, а також інформацію про небезпеку.

Рейси було призупинено до 16:00 (EET). Через таке рішення FAA загалом було скасовано 103 рейси та затримано 1230. О 15:50 (EET) регулятор оголосив про поступове відновлення нормального повітряного руху по всій території США.

Причину збою NOTAM досі не встановлено. Президент США Джо Байден (Joe Biden) розпорядився почати розслідування інциденту. Глава Білого дому заявив, що за кілька годин причину збою має бути визначено.

Джерело reuters

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше