У США можуть заборонити використання російського програмного забезпечення

CNN повідомляє про потенційну заборону Білого дому на використання американськими громадянами та компаніями програмного забезпечення, розробленого російською компанією Kaspersky Lab. Це рішення, що зараз перебуває на стадії розробки, може бути прийняте вже цього місяця. Зазначається, що заборона може стосуватися доступу користувачів у США до певних продуктів та послуг Kaspersky Lab.

Варто зазначити, що американським урядовим установам уже заборонено використання програмного забезпечення від Kaspersky Lab. Проте, запровадження подібної заборони для приватного сектору та індивідуальних користувачів стане безпрецедентним кроком.

Джерела вказують, що хоча остаточне рішення ще не оголошено, Міністерство торгівлі США вже зробило “початкове рішення” про заборону певних транзакцій між російською компанією та американськими особами.

Цей крок адміністрації Байдена націлений на зниження ризиків для критично важливої інфраструктури США, зокрема через використання антивірусного програмного забезпечення Kaspersky Lab. Протягом багатьох років висловлювалися побоювання, що російський уряд може використовувати продукцію Kaspersky Lab для передачі даних або спроб злому та стеження за американськими користувачами, що компанія рішуче відкидає.

Програмне забезпечення Kaspersky Lab використовується понад 400 мільйонами людей і 240 тис. компаніями по всьому світу, підкреслюючи широке охоплення та вплив компанії на глобальному ринку кібербезпеки.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше