У США невідомий зірвав джекпот Mega Millions у 1,13 мільярда доларів

У вечір вівторка, поки що невідомий житель Нью-Джерсі зламав безпрограшну серію лотереї Mega Millions, вигравши джекпот розміром у 1,13 мільярда доларів пише Time. Цей виграш поклав край періоду очікування, який тривав з 8 грудня минулого року, коли ніхто не міг вгадати всі шість номерів протягом 30 тиражів.

Виграшна комбінація цього разу склала 7, 11, 22, 29, 38 та золотий Mega Ball 4. Виграшний квиток було продано у Нью-Джерсі, згідно з повідомленням офіційного сайту Mega Millions. Шанси на перемогу в цій лотереї досить малі, складаючи 1 до 302,6 мільйона, що робить кожен виграш вельми значущим.

Цей джекпот став восьмим за величиною в історії лотерейних виграшів США. Переможець може отримати свій приз через ануїтет, з початковим внеском і 29 щорічними виплатами, або обрати одноразову готівкову виплату, яка в цьому випадку складе 537,5 мільйонів доларів. Більшість переможців віддають перевагу саме готівковій опції.

Окрім того, наступний великий тираж лотереї Powerball, який відбудеться в середу ввечері, обіцяє джекпот у розмірі 865 мільйонів доларів. З початку нового року цей приз поки що ніхто не виграв, і це вже 36 тиражів поспіль.

Лотереї Mega Millions та Powerball є доступними у 45 штатах США, а також у Вашингтоні, окрузі Колумбія, на Віргінських островах США, а Powerball також у Пуерто-Рико. Виграші в цих лотереях продовжують захоплювати уяву мільйонів людей, обіцяючи змінити життя щасливчиків одним махом, що є дуже популярним серед досить азартних жителів США.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше