У США перша група українських пілотів завершила навчання на F-16

Перша група українських пілотів закінчила навчання на винищувачах F-16 на військовій базі в американському штаті Аризона. Про це повідомила речниця аризонської Повітряної національної гвардії Ерін Ханніган, передає Politico.

Українські пілоти пройшли навчання на 162-й авіабазі Національної гвардії в Тусоні. Точну кількість випускників курсів не оголошено через заходи безпеки.

Після завершення навчання в США, льотчики Військово-повітряних сил України прямують до Європи для додаткової підготовки.

На цей час українські військові пілоти й техніки проходять навчання у США, Британії, Франції, Данії та Румунії. Очікується, що перші шість винищувачів F-16 і 12 підготовлених пілотів Україна отримає вже влітку 2024 року. Загалом Україна має отримати понад 60 F-16 від Норвегії, Данії, Нідерландів та Бельгії.

Читайте також: Україна може отримати перші F-16 вже у липні, але кількість літаків обмежена

Джерело babel.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше