У США усе ж проголосують за законопроєкт про заборону TikTok

Наступного тижня Палата представників США виставить на голосування законопроєкт, який змусить китайську компанію ByteDance продати свою частину американцям, інакше TikTok заблокують на території країни.

Уперше TikTok хотіли обмежити, коли президент Дональд Трамп без успіху намагався заборонити застосунок 2020 року.

Лідер більшості в Палаті представників Стів Скаліз заявив, що наступного тижня законодавці проголосують, щоб «примусити TikTok розірвати свої зв’язки з Комуністичною партією Китаю».

ByteDance своєю чергою стверджує, що не надавав і не буде ділитися даними користувачів США з урядом Китаю. До того ж невідомо, чи дозволить Китай, якщо законопроєкт приймуть, продати частку американцям. За словами власника TikTok, законодавці намагаються «позбавити 170 мільйонів американців конституційного права на вільне самовираження».

Перед голосуванням законодавці мали секретний брифінг через можливу загрозу національній безпеці та зв’язки TikTok з урядом Китаю.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше