У Туреччині представили дрон із 40-мм гранатометом

Турецький технологічний стартап Asisguard у співпраці з компанією Repkon Savunma Sistemleri успішно інтегрував 40-мм гранатомет RDS40-MGL на мультикоптер Songar.

Songar являє собою безпілотний літальний апарат (БПЛА) з можливістю оснащення стрілецькою зброєю, включно зі штурмовою гвинтівкою, кулеметом або гранатометом.

Дрон важить 25 кг, має дальність дії 16 км і висоту польоту 2,8 км, а також оснащений камерою з денним і нічним каналами, що передають відео в режимі реального часу. Мультикоптер може бути використаний для різних завдань, включно зі спостереженням, атакою і підтримкою повітряного вогню завдяки наявності боєкомплекту 200 патронів 5,56×45-мм.

Можливість інтеграції бойового кулемета на безпілотний літальний апарат відкриває нові перспективи в оборонній сфері та може посилити можливості армії в різних сценаріях, включно з боротьбою з тероризмом і виконанням різноманітних місій.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше