У Великобританії створили робота з ШІ, який допоможе зекономити мільйони на ремонті доріг

Технічне обслуговування доріг є дорогим і трудомістким заняттям, тому у Великій Британії розробили автономну машину, призначену для виявлення та герметизації поверхневих тріщин на автомобільних дорогах, які можуть перерости у вибоїни, що може заощадити час та гроші.

Роботизована система обслуговування доріг створена на базі штучного інтелекту, який допомагає точно та автономно виявляти та усувати вибоїни та тріщини на дорогах.

Robotiz3d розробляє технології у рамках своєї автономної системи ремонту доріг ARRES. ARRES Eye призначений для встановлення на автобуси, сміттєвози та машини технічного обслуговування. Коли вони пересуваються містом, система шукає ознаки проблем із покриттям на дорогах, визначає їхню серйозність і сортує за пріоритетністю завдань, як передати результати у центральну базу даних.

Установка ARRES Prevent поєднує в собі технологію обстеження доріг на базі штучного інтелекту та безпілотний роботизований автомобіль, який здатний виявляти невеликі тріщини на поверхнях, а також закладати їх, щоб запобігти утворенню вибоїн через дощ та мороз.

Установка оснащена технологіями автономного водіння, що дозволяють самостійно пересуватися вулицями, або ним може керувати віддалений оператор-людина. Записи про ремонт зберігаються для контролю якості, а дані про роботу в режимі реального часу можна переглядати на екрані, на базі.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше