У Xiaomi анонсували нову операційну систему HyperOS на заміну MIUI

17 жовтня 2023 року CEO китайської Xiaomi Лей Цзунь оголосив про нову операційну систему для мобільних пристроїв HyperOS, яка замінить традиційну MIUI. Вона працювала на пристроях Xiaomi понад 13 років.

  • HyperOS працюватиме на пристроях Xiaomi 14 і далі, починаючи з листопада або грудня 2023 року. Спочатку в Китаї, а потім обіцяють міжнародний запуск, але він відбудеться уже 2024 року.
  • Загалом про нову операційку озвучують мало деталей. У компанії працювали над нею ще із 2017 року і обіцяють «гіперпродуктивність, гнучкість та зв’язок» із повністю новою архітектурою.
  • Операційна система MIUI, базована на Android, працювала на смартфонах цього бренду близько 13 років. Її остання версія, MIUI 14, запустилася у грудні 2022 року, на ній працюють флагманські моделі бренду, зокрема Xiaomi 13 Pro.
  • Нагадаємо, що у квітні 2023 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло китайську компанію Xiaomi Corporation до переліку міжнародних спонсорів війни.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше