Удари по НПЗ спричинили дефіцит бензину в росії, почався імпорт з білорусі

росія зіткнулася з різким падінням виробництва бензину після серії ударів українських безпілотників по нафтопереробних заводах. Про це свідчать дані російської Федеральної служби державної статистики.

За тиждень з 18 до 24 березня виробництво бензину в росії впало на 7,4% до 754 600 тонн у порівнянні з попереднім тижнем.

Тижнем раніше в росії було вироблено 815 300 тонн бензину, за тиждень з 4 до 10 березня – 838 900 тонн. Таким чином, за три тижні російська економіка втратила 10% виробництва бензину.

Випуск дизельного пального за цей же період просів несуттєво, до 1,648 млн тонн.


Агентство Reuters пише, що росія почала імпортувати бензин з білорусі на тлі скорочення внутрішніх постачань. Обсяги поки що дуже незначні, але збільшуються.

У першій половині березня імпорт сягнув майже 3000 тонн, повідомили джерела Reuters, знайомі зі статистикою. У лютому росія імпортувала 590 тонн, а в січні постачань з білорусі не було.

  • Нафтоперероблення в росії впало до 10-місячного мінімуму після атак дронів, за даними Bloomberg.
  • На 36% потужності працює Рязанський НПЗ, на 64% – Нижньогородський НПЗ, які були атаковані безпілотниками. Нафтопереробні заводи в Сизрані та Самарі зупинилися повністю.
Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше