Україна отримає новітні австралійські катери Sentinel 830R для підсилення патрулювання на воді

Компанія Sentinel Boats, за підтримки австралійського уряду, надасть Збройним Силам України партію катерів Sentinel 830R RHIB. Це входить у рамки військової допомоги на суму 100 мільйонів доларів, оголошеної Віце-прем’єр-міністром та Міністром оборони Річардом Марлзом.

Посол України у Австралії Василь Мирошниченко відвідав завод Sentinel в Хобарті, де він особисто переконався в якості і ходових характеристиках майбутніх поставок. Генеральний директор Sentinel Boats Джордж Макгуайр заявив, що вибір їхньої компанії настільки значущий, що став свідченням довіри до унікальних характеристик катерів Sentinel.

Катери оснащені технологією поліетилену високої щільності (HDPE), яка забезпечує виняткову міцність, ударостійкість та стійкість до електролізу, значно продовжуючи термін їх служби у складних морських умовах. Макгуайр підкреслив, що це дасть змогу українському флоту сконцентруватися на реконструкції, а не на частому переоснащенні флоту.

Sentinel 830R планується використовувати для широкого спектру завдань, від річкових операцій до морських абордажних маневрів, завдяки своїй швидкості та маневреності. Мінімальне обслуговування та висока оперативна готовність забезпечать українським силам значні переваги на воді.

Завдяки високій оцінці з боку австралійських та новозеландських урядових та оборонних агенцій, а також міжнародної довіри, компанія Sentinel Boats та її дизайнерська група One2Three naval architects гордо підтримують оборонні зусилля України. Наразі RHIB будуються у Хобарті та будуть доставлені Україні у найближчі місяці.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше