Українка, уродженка з Одеси, полетить у космос на кораблі Virgin Galactic

Разом з компанією Virgin Galactic у суборбітальний політ корабля Unity 26 січня вирушить уродженка Одеси, яка проживає в США, Ліна Бороздіна. Разом з нею на борту будуть ще три космічні туристи. Про це вона написала на сторінці в Facebook, інформацію підтверджує сайт Virgin Galactic.

“Після майже 18 років очікування настала моя черга літати Virgin Galactic”, – написала Бороздіна. Вона також показала кілька фото у спеціальному костюмі, який буде на ній під час польоту. На рукаві можна побачити символіку України та США.

Для запуску корабля літак VSS Unity підніме його у повітря. Далі судно відокремиться та запустить свої двигуни, які виведуть його на межу між атмосферою та відкритим космосом. Там космічні туристи проведуть 90 хвилин, зокрема в невагомості.

Вартість квитка становить $450 000, включно з депозитом у розмірі 150 тисяч доларів.

Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше