Українська компанія створила новорічне LED-шоу для Бурдж Халіфа в Дубаї (відео)

Українська компанія Magic Innovations створила новорічне візуальне шоу для найвищого у світі хмарочоса Бурдж Халіфа, що в Об’єднаних Арабських Еміратах. 2022 рік мільйони людей з усіх куточків світу зустріли під шоу з назвою “Напередодні чудес” (Eve of Wonder)

Бурдж Халіфа – це найвищий хмарочос та найдорожчий рекламний носій у світі. Для 828-метрового фасаду будівлі, який по суті є велетенським LED-екраном, підготували 1 кілометр відеоматеріалів. 8-хвилинне шоу складалося з більше, ніж 200 унікальних сцен. Серед них: абстракції, механізми, відлік до Нового 2022 року, привітання різними мовами, прапори країн світу.

Як повідомили в Magic Innovations, українська команда компанії підготувала проєкт такого масштабу менше, ніж за 2 місяці.

Як зазначив голова компанії Остап Хитрук, створити новорічну інсталяцію для найвищого у світі хмарочоса було мрією команди протягом кількох років. На шляху до цієї мети Magic Innovations спочатку підготували 3D-проєкцію для визначного для всіх мусульман свята EID Мубарак. Невдовзі вона стала найпопулярнішою з тих, що транслювали на хмарочосі в Дубаї.

Новорічне шоу у Дубаї траслювало багато провідних світових компаній (одне з таких відео ви можете побачити в шапці до цієї новини). Також багато глядачів на місці знімали шоу та не приховували свого захвату від побаченого. Одне зтаких відео розміщено на YouTube:

Також компанія перемогла на міжнародному фестивалі світла в Берліні, де їх інсталяцію транслювали на найвищу споруду Німеччини та символ столиці ФРН – телевежу.

Уже створені шоу високо оцінили представники компанії, яка займається обслуговуванням Бурдж Халіфа. Саме вони запропонували Magic Innovations підготувати відео для найочікуванішого свята року.

Magic Innovations є однією компанією зі світових лідерів у креативі, заснованому на інноваційних технологіях та 3D-графіці. Вона входить до ТОП-10 найкращих мультимедійних студій у світі.

Українці створюють шоу не лише для закордонних замовників. Magic Innovations створювала шоу для українських компаній та державних установ. Наприклад, був створений анімаційний ролик для найбільшого в Європі LED-екрані, який розташований на фасаді ТРЦ Gulliver:

Також компанія створювала шоу на Софіївській площі в Києві:

В портфоліо компанії ще дуже багато чудових відео.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше