Українські авіакомпанії наростили кількість авіаперевезень в Європі в травні 2024 року

В травні 2024 року, попри продовження військових дій і закриття повітряного простору України, три українські авіакомпанії активно здійснюють польоти за кордоном.

Наразі в Україні неможливі авіаперевезення і через це вся галузь цивільної авіації прийшла в повний занепад. Але деякі авіакомпанії зорієнтувались та вивели практично увесь свій флот за кордон разом з більшою частиною авіаперсоналу, де виконують чартерні рейси.

SkyUp

Наразі, найбільший український авіаперевізник SkyUp використовує сім Boeing 737 для міжнародних рейсів. Зокрема:

  • Два Boeing 737-700 з реєстраціями UR-SQD та UR-SQE базуються в Кишиневі та виконують рейси для Flyone (UR-SQD) та HiSky (UR-SQG).
  • Три Boeing 737-800 (UR-SQB, UR-SQF та UR-SQO) оперують з різних локацій — UR-SQB та UR-SQF базуються в Дака, Бангладеш, а UR-SQO в Єгипті для FlyEgypt.
  • Два інших Boeing 737-800 (UR-SQC та UR-SQG) літають під кодом SkyUp MT, мальтійського підрозділу компанії, здійснюючи перельоти між містами Європи та курортними зонами.

“Роза Вітрів”

Після припинення польотів МАУ, авіакомпанія “Роза Вітрів” отримала кілька літаків:

  • Embraer E190 з реєстрацією UR-EMA, який зараз базується в Чорногорії і виконує рейси для Air Montenegro.
  • Boeing 737-800 з реєстрацією UR-PSF та Boeing 737-900ER з реєстрацією UR-PSI, обидва базуються в Кишиневі та виконують рейси для Flyone.

Skyline Express

Оновлена назва колишньої Azur Air Ukraine, компанія використовує Boeing 757-300 з реєстраціями UR-SLB і UR-SLE для чартерних рейсів з Польщі та країн Балтії. Додано до флоту Boeing 737-900ER з реєстрацією UR-SLW, який також використовується для перевезень на відпочинок європейських туристів.

Ці заходи дозволяють зберегти робочі місця та забезпечувати послуги, поки внутрішній ринок занепав. Але, на жаль цивільна авіація в Україні з кожним днем війни ще більше занепадає, і не відомо, чи зможе відновитися в принципі.

Джерело avianews.com

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше