Українські авіакомпанії створили хаб в аеропорту Кишинева, поки небо України закрито

Українські авіакомпанії створили хаб в аеропорту Кишинева і виконують рейси на замовлення молдовських авіакомпаній, поки небо України закрито для польотів.

У столичному аеропорту Молдови базуються відразу п’ять пасажирських літаків українських авіакомпаній SkyUp і “Роза Вітрів”.

“Роза Вітрів” розмістила в Кишиневі всі два своїх літаки, що літають, – Boeing 737-800 з реєстрацією UR-PSF і Boeing 737-900ER UR-PSI. Вони возять пасажирів молдавської авіакомпанії Flyone.

SkyUp розмістила в столичному аеропорту Молдови три з восьми авіалайнерів. Зараз у Кишиневі базуються три Boeing 737-800 з номерами UR-SQB, UR-SQC, UR-SQF. Ці повітряні судна виконують рейси на замовлення авіакомпаній Flyone і HiSky.

У Кишиневі також базується ще один Boeing 737-800 з реєстрацією 9H-SAT авіакомпанії SkyUp MT – підрозділу SkyUp, зареєстрованого на Мальті. Він возить пасажирів Flyone.

Усі українські авіалайнери в Молдові працюють на умовах мокрого лізингу. Це вид оренди літаків, за якого авіакомпанія надає замовнику літак разом з екіпажем і технічним обслуговуванням, за що отримує фіксовану плату. При цьому комерційні ризики за продаж квитків лягають на замовника рейсів.

Подібний вид оренди в умовах заборони польотів в Україні дає змогу українським авіакомпаніям продовжити свою діяльність і зберегти кваліфікацію льотного персоналу. Надалі вони можуть швидко відновити польоти в Україні, коли це буде визнано безпечним.

Джерело avianews

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше