Українські туристи платитимуть за вхід у популярне європейське місто – куди і скільки

Рішення обумовили спробою обмежити щоденний туризм у певні часові проміжки та регулювати потоки відвідувачів.

В одному з найбільш туристичних міст світу вирішили запровадити плату за відвідування. Це ухвалила влада Венеції, враховуючи потребу в регулюванні великих потоків туристів, особливо в певні часові проміжки. Кошти братимуть не постійно, а в конкретні дати та дні.

Про це повідомила пресслужба муніципалітету Венеції.

Як уточнив мер Венеції Луїджі Бругнаро, платний вхід – це перший крок у процесі регулювання доступу відвідувачів. Так званий експеримент, покликаний покращити умови життя міста і всіх його мешканців. Звісно, будуть виникати проблеми у процесі виконання запланованого, але до труднощів місцева влада готова.

“Ми будемо проводити свій експеримент із великим смиренням і розумінням того, що можуть виникнути проблеми”, – зауважив очільник міста.

Плата за вхід становитиме 5 євро на день, причому суму не зменшуватимуть для певних категорій туристів. Гроші збиратимуть протягом 29 днів наступного року, а саме:

  • з 25 квітня до 5 травня 2024 року;
  • щосуботи та щонеділі у травні, червні та липні.

Внесок стягуватимуть безпосередньо перед входом у Старе місто в пікові туристичні години – з 8:30 до 16:00. Плата стосуватиметься всіх вікових категорій, окрім дітей до 14 років. Збір здійснюватимуть за допомогою сучасних технологій: веб-додатку, доступного на офіційному сайті муніципалітету Венеції. Там можна отримати квиток (QR-код), який треба пред’явити в разі контролю.

Джерело progroshi

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше