Українці підкорили всесвітньо відоме шоу “America’s Got Talent” та отримали 4 “так” від суддів!

Українська компанія Magic Innovations разом з відомим танцюристом Олександром Лещенко отримали 4 “так” на всесвітньо відомому американському шоу “America’s Got Talent”. Номер українців вразив суддів та глядачів з усього світу!

Українська мультимедійна компанія Magic Innovations разом з Олександром Лещенко з гордістю представила Україну на престижному і найбільш рейтинговому телешоу у світі “America’s Got Talent”. Унікальний проєкт компанії Magic Innovations спільно з відомим українським танцюристом Олександром Лещенком показали глядачам захоплююче 4D куб шоу, яке підкорило аудиторію по всьому світу.

“Ми дуже вдячні за можливість представляти Україну на найвідомішому та найбільш рейтинговому шоу у світі “America’s Got Talent”. Наша команда приїхала нагадати всьому світу про Україну й українців — талановитих та незламних, які зараз стійко борються за свою свободу та незалежність! Ми подякували захисникам України за можливість бути вільними та мати можливість показувати всьому світу яка у нас сучасна, талановита та інноваційна країна!”- Остап Хитрук, засновник і креативний директор Magic Innovations.

Magic Innovations здійснили прорив у галузі мультимедійних інноваційних технологій та мистецтва, презентувавши проєкт, який немає аналогів у світі. Наша команда розробила унікальні концепти, 4D-контент та технічну складову, в той час, як Олександр Лещенко вніс свою неперевершену хореографію та танець. В результаті цієї творчої співпраці ми отримали захоплююче шоу, у якому танцюрист взаємодіє з динамічним та унікальним голографічним контентом, розкриваючи глядачам захоплюючу історію, яка зачаровувала аудиторію своєю красою.

Крок у світ таємниці, експресії та чистого мистецтва, оскільки чарівний 4Д голографічний куб вдихає життя в захоплюючий зміст, розкриваючи заплутану і багатогранну внутрішню подорож артиста. Настав момент підкорити серця глядачів з усього світу і залишити незабутнє враження від поєднання інновацій і креативу.

“America’s Got Talent” відомий своїм зірковим журі, до складу якого входять впливові особистості та знаменитості такі, як: Саймон Коуелл, Гайді Клум, Хоуї Мандель, Софія Вергара та харизматичний ведучий шоу Террі Крюс.

Як все починалося?

Організатори “America’s Got Talent” були вражені масштабними та захоплюючими проєктом Magic Innovations та Олександра Лещенка – 4D Cube show, зв’язались з нами та вирішили запросити до участі у новому шоу.

Місяці підготовки та репетицій призвели до цього неперевершеного виступу, демонструючи наполегливість та бажання Magic Innovations та Олександра Лещенка в створенні нового та унікального формату шоу. Команда Magic Innovations спеціально під це шоу створила технічне рішення з надзвичайно легкою конструкцією алюмінієвого куба, який легко можна буде перевозити (навіть у ручній поклажі у літаку) та встановлювати самому на будь-якій сцені. Крім того, команда дизайнерів розробляла спеціальний 4D-контент, який бездоганно реагує на рухи танцюриста й підсилює візуальними ефектами розповідь історії.

“Складність такого виступу є в тому, що потрібно не лише передати ідею танцівника, а й адаптувати сценарій шоу під 4 проєкційні поверхні з урахуванням всіх особливостей голограми, а також синхронізувати передбачуваний контент з рухами Олександра” – коментує засновник і креативний директор Magic Innovations Остап Хитрук.

Magic Innovations у співпраці з Олександром Лещенком мали честь представляти Україну на одному з найвідоміших і топових шоу світу “America’s Got Talent”!

Джерело 3dmagic-innovations.com

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше