В атмосфері Землі після запуску ракети Ілона Маска сталося незвичайна аномалія (фото)

В Ісландії та Норвегії фіксували дивне неприродне явище у нічному небі – воно нагадувало спіральну галактику або корабель інопланетян. Об’єкт у вигляді синьої спіралі, який раптово виник, потім так само швидко зник. Про це заначає видання Daily Mai.

Загадкова спіраль має просте пояснення. Виявляється, вона виникала внаслідок запуску ракети-носія Falcon 9 компанії SpaceX, власником якої є Ілон Маск. Під час запуску ракета доставила на навколоземну орбіту 53 невеликі супутники.

Коли другий ступінь ракети виконав свою місію, вона почала повертатися на Землю, щоб потім впасти у Тихому океані. Синя спіраль виникла в атмосфері, коли другий ступінь ракети Falcon 9 виконав запуск двигунів, щоб скинути непотрібне паливо.

Коли відбувався викид ракетного палива, воно замерзало і перетворювалося на кристали, а через те, що щабель ракети обертався, з’явилася спіраль, яка складалася із замерзлих частинок палива. Цю спіраль потім освітило світло Сонця, і її стало добре видно спостерігачам на півночі Європи, адже спуск ступеня ракети відбувався над Північним Льодовитим океаном.

Насправді ракети компанії SpaceX уже не вперше створюють враження, що в нічному небі виникала спіральна галактика або НЛО. Таких випадків відомо кілька і, за словами експертів, насправді подібні спіралі являють собою звичайний побічний продукт запусків ракет компанії Ілона Маска.

Нагадаємо — 15 січня китайські соціальні мережі наповнилися тисячами повідомлень від очевидців, які стверджували, що спостерігали у небі НЛО. Об’єкт, як повідомляється, «мав три джерела світла, був схожий на хмару, рухався швидко і безшумно». Науковці припустили, що дане явище може бути пов’язане із запуском ракети-носія Falcon 9 від компанії SpaceX, що відбувся напередодні 14 січня. Ракета вивела на орбіту черговий набір супутників.

Джерело noworries

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше