В Братиславі відреагували на рішення Італії забрати в Словаччини ППО SAMP/T

Глава словацького уряду Роберт Фіцо висловив занепокоєння через рішення Італії забрати належний їй комплекс ППО SAMP/T з військової бази Малацкі-Кучиня для передислокації в інше місце.

Установка SAMP/T була надана офіційним Римом торік замість американського комплексу Patriot, який минула влада Словаччини передала на потреби ЗСУ.

Фіцо висловив стурбованість беззахисністю словацьких електростанцій та інших стратегічних об’єктів від загроз з повітря. Прем’єр також розкритикував дії свого попередника, який постановив передати Україні установку С-300.

Не виключено, що комплекс SAMP/T буде передано Україні. Офіційних коментарів Італії з приводу подальшої долі системи ППО немає.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше