В Британії створили безалкогольний спирт для пива та шампанського без похмілля

Компанія створила безалкогольне пиво та ігристе вино, які залишають споживачів п’яними, але не спричиняють жахливих наслідків наступного дня.

Суміш активує нейромедіатор у мозку, який називається Габа. Про це пише Daily Mail.

SENTIA, спиртний напій, що імітує дію алкоголю, але не містить його, був випущений торік лабораторією GABA Labs із Гартфордшира, Велика Британія.

Команда, що займається напоями, очолювана колишнім урядовим королем з боротьби з наркотиками, професором Девідом Наттом, тепер оголосила про плани щодо розширення асортименту своєї продукції 2024 року, який міститиме безалкогольне пиво та ігристе вино.

У той час, як інші безалкогольні напої намагаються відтворити смак справжнього напою, продукти GABA Labs містять секретну суміш рослинних компонентів, які ефективно обманюють внутрішню хімію мозку, змушуючи думати, що він п’яний.

У нас є низка продуктів, які ми хотіли б вивести на ринок 2024 року. Потенційно це пиво або декілька сортів пива, а також ігристе вино, які дуже добре зарекомендував себе під час обмеженого тестування, яке ми провели. Існує також потенціал для деяких готових до вживання газованих продуктів, але це досить велика можливість, – розповів співзасновник компанії Девід Оррен.

Вже доступні продукти у двох смаках – червоному та чорному. Подавати їх рекомендується у чистому вигляді або змішати з газованкою або імбирним елем.

Точний диво-інгредієнт, що імітує алкоголь, є секретом, що ретельно тримається в таємниці.

 

Джерело dailymail

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше