В Еквадорі пряму трансляцію місцевого телеканалу перервали озброєні нападники (відео)

У столиці Еквадору Гуаякіле група озброєних людей із закритими обличчями увірвалася до телевізійної студії під час прямої трансляції.

Про це повідомляє Reuters.

Озброєні люди увірвалися до студії еквадорського телеканалу TC під час прямого ефіру. Вони посадили людей у студії на підлогу, погрожуючи їм зброєю, до того, як трансляцію було перервано, було чути кілька пострілів.

Як повідомили Reuters співробітники телекомпанії, нападники пройшли через стійку реєстрації, напали на службовців та замінували вхід.

Як припускає агентство, причиною нальоту могло бути те, що президент Еквадору Даніель Нобоа видав указ, який оголошує 22 великі банди терористичними організаціями.

Національна поліція повідомила, що займається евакуацією студії та “відновленням порядку”, а також перевіряє стан людей, які зазнали нападу.

За заявою поліції, 13 людей заарештовано.

Джерело liga.net

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше