В’язням запропонували крутити педалі та виробляти електроенергію в обмін на зменшення терміну покарання – законопроєкт

Верховна Рада України зареєструвала законопроєкт під номером 10057, який передбачає скорочення терміну ув’язнення для засуджених, що виробляють електроенергію з використанням велогенераторів.

Про це повідомив нардеп “Слуги народу” Сергій Гривко.

“В п’ятницю був зареєстрований один із моїх креативних законопректів під номером 10057. Його концептуальна суть проста. Мотивувати 50 тис в’язнів генерувати електроенергію через велогенараційні установки. Якщо впродовж місяця вони будуть виконувати норми, визначені Міністерством Юстиції, то термін ув’язнення зменьшиться на 3 дні, але не більше 10 місяців в рік. Тобто за рік в’язень може зменьшити на 30 днів термін ув’язнення. Що вплине прямо на економію щодо його утримання – приблизно до 8% (до 200 млн в грн)”, – зазначає автор законопроєкту.

“Цим законопроектом показую альтернативні можливості для наповнення енергетичної системи, які можливо імплементувати в активний спорт, спортивні зали та інші структури. Було б круто побачити тренажерний зал, який генерує електроенергію. Щоб створити щось нове, потрібно діяти рішуче, наполегливо, креативно та інакше! Всі ресурси заради перемоги! Тепер, слово за суспільством!”, – додає Гривко.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше