В іранському дроні Mohajer-6 виявили іноземну “начинку” і написи з помилками

У вересні на півдні України було збито іранський дрон Mohajer-6. Фахівці ГУР розібрали літальний апарат. За їхніми словами, компанія-виробник ретельно намагалася приховати місце виготовлення коптера.

Подробиці

У повідомленні ГУР з цього приводу зазначається, що іранський дрон був розібраний “до останнього гвинтика”. Фахівцям вдалося встановити, що безпілотник було зібрано в лютому поточного року. Розвідники не виключають можливості того, що Mohajer-6 був збитий під час свого першого польоту.

Написи з граматичними помилками англійською мовою іранці видалили. На одному пристрої співробітники ГУР виявили напис FORCE, який було зроблено вручну. Найімовірніше, що іранці його просто не помітили. Велика частина компонентів дрона іноземного виробництва. Наприклад, двигун був виготовлений в Австрії, а камери – в США, КНР і Японії. Здебільшого компонентна база дрона складається з побутових елементів.

Загалом бійці ЗСУ приземлили п’ять літальних апаратів Mohajer-6. Окупанти використовують їх нечасто. За даними української розвідки, у російської армії близько 20 таких безпілотників.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше