В Ізраїлі показали випробування передової системи ППО SPYDER в новітній конфігурації “все в одному”

Rafael протестувала свою найновішу конфігурацію системи протиповітряної оборони Spyder.

Ізраїльська оборонна компанія Rafael нещодавно повідомила, що спільно з Управлінням оборонних досліджень і розробок міноборони країни [Israeli Ministry of Defense Directorate of Defense Research & Development] завершила успішні випробування удосконаленої системи протиповітряної оборони Spyder у найновішому варіанті All in One або ж “все в одному”.

Компанія не розкриває усіх подробиць цього випробування, але відомо, що випробування пройшли минулого місяця і під час випробувань система Spyder All in One “у складному оперативному сценарії” перехопила безпілотний літальний апарат “із досягненням прямого та ефективного ураження”, розповідають у Rafael.

Водночас як відзначають у Defense News з посиланням на джерело, що знайоме з випробуванням — дрон, який був збитий під час випробувань, був найменшою ціллю, яку коли-небудь уражало сімейство систем протиповітряної оборони Spyder. Водночас що у Rafael, що в оборонному відомстві Ізраїлю не відповіли на питання про те, коли планують розгорнути таку систему.

За мить до влучання ракети у ціль, фото — скріншот з відео Rafael

“Успіх поточного випробування системи SPYDER All in One представляє собою ще один технологічний прорив, який вперше здійснила компанія Rafael, надавши рішення, адаптовані до різних загроз, що розвиваються у різних областях”, — відзначають у компанії.

Нещодавно представлена конфігурація SPYDER All in One поєднує на одній платформі вбудований радар, удосконалену систему управління і командування, електрооптичні сенсори і два типи перехоплювачів — PYTHON і Derby, а якщо точніше, то йдеться про ракети I-Derby ER із дальністю у 40 км і максимальною висотою у 12 км; I-Derby SR із дальністю 20 км і висотою у 9 км; та PYTHON-5 із дальністю у 15 км і висотою у 6 км.

Система протиповітряної оборони Spyder All in One, фото — Rafael

Система SPYDER All in One може використовуватися як самостійна одиниця, так і у складі батареї. Максимальна кількість цілей, що обстрілюється одночасно — 4. Мінімальний час підготовки до бойової готовності — 3 хвилини. Маса машини включно з вісьмома ракетами — близько 30 тонн.

Джерело defense express

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше