В Китаї поїзд T-Flight на магнітній підвісці вдалося розігнати до рекордних 1000 км/год

Найбільший китайський виробник CASIC стверджує, що під час випробувань у вакуумній трубці довжиною всього 2 км він продемонстрував найвищу швидкість, яка будь-коли існувала для транспорту на магнітній підвісці – понад 623 км/год.

Компанія CASIC побудувала 2-кілометрову випробувальну ділянку низьковакуумної труби – найдовшу з будь-коли подібних об’єктів. Після численних випробувань на нижчій швидкості, що проводилися протягом кількох місяців, команда CASIC відправила свій високошвидкісний апарат T-Flight на трасу, де він подолав позначку в 623 км/год.

CASIC заявив, що він підтвердив взаємодію між транспортним засобом і трасою. На другому етапі траса буде збільшена до 60 км, що дозволить розігнати поїзд до швидкості 1000 км/год, що швидше за авіалайнер.

CASIC має великі амбіції щодо даної системи, претензія на максимальну швидкість 2000 км/год. Але компанія, схоже, реалістично оцінює пов’язані з цим проблеми та практичні аспекти.

Що ще важливо, величезне населення Китаю – 1,412 мільярда чоловік і продовжує зростати – робить його однією з небагатьох країн світу, де системи громадського транспорту з такою величезною вартістю можуть бути близькими до реалізації.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше