В Китаї розробили робота-собаку, озброєного кулеметом

Китай продемонстрував роботів-собак з дистанційним керуванням, здатних стріляти з кулеметів, на військових навчаннях з Камбоджею на початку цього місяця.

Згідно з відео, опублікованим державною телерадіокомпанією CCTV, «роботодоги», що працюють на батарейках, можуть працювати від двох до чотирьох годин і здатні рухатися вперед і назад, лежати й стрибати.

Вони також можуть планувати маршрути, наближатися до цілей і уникати перешкод. За даними CCTV, один із зображених на відео роботів був оснащений гвинтівкою для стрільби по мішенях.

Чень Вей, китайський солдат, сказав CCTV, що роботи-собаки будуть «служити новим учасником у міських бойових операціях» і можуть замінити роль людей в ідентифікації та враженні цілей.

Схоже, роботи-собаки були поставлені китайським виробником Unitree: роботи-собаки на вебсайті цієї компанії коштують від 2800 до 100 000 доларів.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше