В мережі з’явились фото нової версії російського “танк-сараю” з удосконаленою бронею та захистом від мін

Армія окупантів продовжує приростати “сараями” на базі Т-72 з усе більш різноманітними конструкціями.

Одна з останніх версій цього пепелаца, виявлена в лавах противника, на додачу до суцільної захисної конструкції з металевих листів отримала “навар” з антидронових решіток мангального типу. Такі “виверти” фантазії агресорських “кулібіних” стають дедалі масовішим явищем в армії окупантів.

Нова версія “сараю”, яку росіяни голосно називають “Цар-танком”, створена на базі Т-72 і вирізняється новим підходом до бронювання і захисту від мін. Увагу привертає використання додаткових листів металу, посилених решітками, що запобігає передчасному підриву бойової частини. Крім того, бронювання танка включає в себе металеву сітку, металеві листи, динамічний захист і основну броню.

Ця конструкція робить танк менш уразливим для FPV-дронів, які вимагають точного попадання у вразливі зони машини.

Деякі екземпляри подібних “сараїв” примудрилися підірватися на мінах, попри використання мінних тралів. У нових версіях таких “царів” встановлено каткові мінні трали типу КМТ-5 або КМТ-7, що викликають передчасну детонацію мін під вагою трала.

Танк-сараї, попри свою назву, не використовуються для ведення вогню з гармати через обмеження в наведенні, а скоріше служать для транспортування особового складу і вантажів.

Для зниження ефективності таких пепелаців українцям необхідно наситити протитанкову оборону всіма видами засобів ураження (використання одних лише FPV-дронів приносить вкрай обмежений ефект).

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше