В москві до чогось готуються: посилюють заходи протипожежної безпеки і антитерористичний захист

Москва посилює безпеку: головні служби переходять на режим підвищеної готовності передають російські ЗМІ.

З четверга, 22 лютого, до неділі, 25 лютого, міські служби москви перейдуть на роботу в режимі підвищеної готовності. Вони приділять особливу увагу виконанню заходів із протипожежної безпеки та забезпечення антитерористичного захисту важливих об’єктів інфраструктури, повідомив заступник мера столиці Петро Бірюков.

У місті підготували близько 1,5 тисячі аварійно-відновлювальних бригад інженерних сервісів і префектур районів, готових до негайного реагування на можливі інциденти.

“На цілодобовому чергуванні – відповідальні особи всіх структур комплексу, оперативний і ремонтний персонал”, – наголосив заступник мера.

Для прибирання вулично-дорожньої мережі, пішохідних зон, громадських місць і територій біля будинків мобілізують спецтехніку та бригади робітників.

Раніше столичних водіїв попередили про затори перед святковими вихідними. Дептранс порекомендував москвичам пересісти на міський транспорт, щоб заощадити час.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше