В NASA показали як виглядає революційна місячна станція Lunar Gateway (відео)

NASA випустило нове відео, яке демонструє станцію Lunar Gateway в деталях. Відео пропонує екскурсію космічною станцією, яка обертатиметься навколо Місяця, починаючи з місії «Артеміда IV» у 2028 році.

Відео демонструє різні модулі та системи на борту станції, включаючи потужну сонячну панель, яка забезпечить енергію для підтримки орбіти та іонізації ксенону для тяги. Це зробить «Місячні Ворота» найпотужнішою станцією із сонячними електричними елементами, що коли-небудь існувала.

HALO (Habitation and Logistics Outpost), житловий та логістичний аванпост, командуватиме космічним кораблем, забезпечуватиме зв’язок із Землею та поверхнею Місяця, а також підтримуватиме системи життєзабезпечення, тренажери та банки наукового корисного навантаження. HALO було надано Європейським космічним агентством (ESA).

Іншим важливим елементом є Lunar I-Hab, який забезпечує системи екологічного контролю та життєзабезпечення, включаючи спальні приміщення, кухню та інші необхідні для життя на борту системи. Lunar I-Hab було надано ЕКА за підтримки Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA).

Крім того, на борту Lunar Gateway будуть інші системи, такі як шлюзова система для екіпажу та наукових досліджень, яка забезпечить безпечний перехід із внутрішнього простору станції у відкритий космос. Також буде модуль із можливістю дозаправки для забезпечення поповнення запасів енергії та рухової установки.

Lunar Gateway стане першою космічною станцією на орбіті Місяця, де міжнародні команди астронавтів житимуть, працюватимуть і готуватимуться до місій на поверхню Місяця. Станція забезпечуватиме постійну присутність людини у космосі та служитиме плацдармом для майбутніх експедицій на Марс.

Відео доступне на сайті NASA і демонструє, як працюватиме космічна станція на орбіті Місяця, включаючи системи життєзабезпечення та наукові дослідження.

Джерело vsviti

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше