В наступній версії Chrome з’являться три нові функції генеративного штучного інтелекту

Google оголосила, що в наступному оновленні додасть нові функції генеративного штучного інтелекту до Chrome, які мають зробити браузер простішим у використанні. Серед них — органайзер вкладок, помічник для написання текстів, а також змога генерувати теми й ілюстрації в усьому браузері.

Щоб увімкнути нові функції, потрібно буде ввімкнути перемикач Experimental AI на сторінці налаштувань, який знаходиться у випадаючому меню з трьома крапками, передає Engadget.

Організатор вкладок автоматично запропонує способи класифікації всіх відкритих вкладок у вікнах Chrome і запропонує можливість створення груп. Це може бути корисно, якщо відкрито багато вкладок, що повторюються. ШІ об’єднає відкриті сторінки за темами. Наприклад, вкладки, пов’язані зі зборами, можуть бути об’єднані в групу, і ШІ запропонує назву на кшталт «Допомога ЗСУ».

Новий текстовий помічник Chrome буде запущений як експериментальний інструмент, що допомагатиме користувачам створювати текст, зокрема огляди або пости в соціальних мережах. Також інструмент може закінчити речення або запропонував варіанти продовження тексту.

Кастомізація не є чимось новим для більшості інструментів Google, як-от «Пошта» або «Документи», а тепер у Chrome можна буде персоналізувати візуальне оформлення браузера за допомогою штучного інтелекту. Можна шукати теми за описом, наприклад, «маленьке пляжне містечко» або «Той, що біжить по лезу», і переглянути варіанти тем, згенеровані ШІ, перед тим, як вибрати їх.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше