В ОАЕ відбулися перші в світі перегони на реактивних ранцях (відео)

Наприкінці лютого 2024 року в Дубаї відбулися перші перегони на реактивних ранцях. Їхніми учасниками стали професійні пілоти.

Ця подія стала можливою завдяки винахідливості Gravity Industries. Ця британська компанія є піонером у галузі польотів людини. У 2017 році компанія представила свій перший реактивний костюм. За ці роки вона продемонструвала свою технологію на понад 260 заходах у 45 країнах світу.

Ці костюми, оснащені 1500 кінськими силами, мають більше потужності, ніж спортивний автомобіль високого класу, і використовують реактивне паливо, як звичайні літаки; коли учасники злітали зі стартової точки, вони виглядали як кілька людей у костюмах Залізної Людини.

Хоча концепція літаючих реактивних костюмів стала популярною завдяки персонажам коміксів, останні фільми за їх участю значною мірою покладалися на графіку, щоб зробити їх реальними. З іншого боку, Gravity Industries – це найближча річ, яку сьогодні можна відчути, щоб бути реальною Залізною Людиною, за винятком зброї.

Перша в історії гонка

Реактивний костюм, оснащений турбінами, важить майже 27 кілограмів і здатний розвивати швидкість до 128 кілометрів на годину. Літати в такому костюмі дуже небезпечно, тому організатори провели перегони над водою.

Джерело interestingengineering

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше