В росії показали “костюм солдата майбутнього”, що нібито здатний глушити БПЛА в радіусі 300 м

“Лабораторія ППШ” привезла на виставку ORЕLEXPO 2023 комплекс “Тритон” в останній модифікації. Він призначений для захисту піхотинців від безпілотників. Комплекс можна носити на собі.

“Тритон” складається з антидронової рушниці ЛПД-801 і двох модулів придушення ЛГШ-608 і ЛГШ-609, що працюють на частотах 800 і 900 МГц. Останні встановлені на щоглах, які закріплені на солдатському рюкзаку. Розробники стверджують, що комплекс “Тритон” здатний захистити від БПЛА не тільки носія, а й інших членів підрозділу в радіусі 300 м. росЗМІ позиціонують новинку як “костюм солдата майбутнього”.

Модулі придушення літальних апаратів комплектуються антенами, що мають кругову діаграму спрямованості. Вони створюють купол із радіоперешкод у радіусі 300 м. Заявлений час роботи “Тритона” від штатної АКБ становить чотири години.

У “Лабораторії ППШ” стверджують, що комплекс “Тритон” пройшов державні випробування. Зараз його тестує армія рф.

Джерело Лаборатория ППШ

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше