Може стати двомісним: в росії запатентували новий винищувач Су-57

Російський оборонно-промисловий комплекс запатентував двомісний винищувач Су-57.

У патенті вказано, що багатофункціональний двомісний малопомітний літак, запатентувала «Объединенная авиастроительная корпорация».

Винахід віднесли до багатофункціональних двомісних малопомітних літаків тактичної авіації.

Він призначений для виявлення та ураження повітряних, надводних та наземних цілей, на понад- та дозвукових швидкостях польоту в широкому діапазоні висот.

Також він виступає повітряним командним пунктом управління при діях змішаних груп літаків.

Патент на двомісний винищувач Cу-57

Не виключно, що патент стосується нового винищувача для Повітряних сил Індії.

До цього дня двомісна модифікація Cу-57 розглядалася виключно в рамках російсько-індійської програми розробки перспективного винищувача FGFA.

Проте у 2018 році повідомлялось, що Індія призупинила свою участь спільної програми з рф по розробці перспективного винищувача з урахуванням російського проєкту ПАК ФА (Cу-57).

У жовтні 2019 року начальник штабу ПС Індії заявив, що країна не імпортуватиме винищувачі-невидимки, такі як Су-57, і натомість зосередиться на місцевих розробках.

Російський модернізований винищувач Су-57 з номером 511. Жовтень 2022. Росія

Індійська сторона вважає, що бойова авіоніка, радари та датчики російської розробки не відповідають стандартам бойового літака п’ятого покоління.

Міжурядову угоду про спільну розробку винищувача п’ятого покоління підписали 17 жовтня 2007. Своєю чергою російське командування Повітряних сил ніколи не висловлювало бажання до отримання двомісної версії винищувача Су-57.

Процес збірки фюзеляжу Су-57 на КнААЗ, 2021 рік
Джерело militarnyi

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше