В США підводний човен оснастили безшумним двигуном

Військово-морський флот США випробував двигун нового покоління на субмарині, який зовсім не видає шуму.

У рамках випробувань з модернізації, на підводний човен USS Montana класу Virginia встановили новий магнітогідродинамічний привід (MHD), що не видає жодних звуків під час роботи.

Наразі вигляд та характеристики субмарини тримають у таємниці, утім, відомо, що силова установка розміщена всередині корпусу, а отже традиційного гвинта немає. На думку британських експертів, єдиними зовнішніми ознаками модернізованого USS Montana, ймовірно, є горизонтальні водозабірні отвори великого діаметра в носовій частині.

Технологія магнітогідродинамічного двигуна почала ширитись ще в середині минулого сторіччя, однак донині її не розвивали. Привід працює на базі надпровідних магнітів, що створюють магнітне поле, яке підтримує тягу. Двигун не має жодних рухомих частин та не створює хвиль, а тому є повністю безшумним. Таку субмарину важче помітити на пасивному гідролокаторі.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше