В Україні налагодять виробництво надсучасних гранатометів стандарту НАТО

Німецький технологічний стартап оборонного спрямування Dynamit Nobel Defence (DND) вивчає можливість виробництва гранатометів Panzerfaust 3 в Україні. Про це представник компанії розповів журналістам видання Hartpunkt, інформує Мілітарний.

Відповідних домовленостей досягнуто у межах угоди про співпрацю, яка була підписана 17 лютогоміж німецьким виробником озброєнь та українським державним акціонерним товариством «Українська оборонна промисловість» («Укроборонпром»).

Представник компанії DND зазначив, що першим кроком у налагодженні співпрці стане з’ясування можливостей для запуску необхідних потужностей на території України. За його словами, спочатку остаточне складання гранатомета могли б здійснювати на українському підприємстві із запчастин, доставлених із Німеччини. А на другому етапі можливе налагодження ліцензійного виробництва Panzerfaust 3 в Україні.

Крім того, компанія спеціалізується на розробці та виробництві систем зв’язку та ситуативної обізнаності, броньованих елементів для бронетранспортерів та систем пожежогасіння різного призначення.

Зазначається, що ручні гранатомети виробництва цієї німецької компанії Dynamit Nobel Defence вже передавали Силам оборони України в межах міжнародної військової допомоги.

Німецький ручний протитанковий гранатомет Panzerfaust 3 складається з блоку управління вогнем та одноразового пускового пристрою. Зі свого боку, блок управління вогнем має у своєму складі складані руків’я, ударно-спусковий та запобіжний механізми, складаний плечовий упор та оптичний приціл.

Гранатомет веде вогонь реактивними гранатами з кумулятивною моноблоковою або тандемною бойовою частиною. Також в арсеналі Panzerfaust 3 є багатоцільова граната з проникаючою уламковою бойовою частиною, яка підривається з невеликим уповільненням після пробиття перешкоди, тим самим забезпечуючи ураження живої сили супротивника за укриттям.

*фотоколаж — Мілітарний

Раніше ми розповідали про те, що німецькі розробники створили унікальний космічний радар, який виявляє рекордну кількість військових загроз. Експериментальний радар космічного спостереження і стеження (German Experimental Space Surveillance and Tracking Radar — GESTRA) спроектували в Інституті високочастотної фізики та радіолокаційної техніки Фраунгофера (FHR) за дорученням Німецького аерокосмічного центру (НАЦ). Випробування системи стартували у грудні 2023 року.

Джерело noworries.news

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше