В Україні почали бурити ще одну нафтову свердловину

Компанія «Укрнафта» розпочала будівництво свердловини, прогнозний початковий дебіт якої становить 26,5 тонни нафти на добу.

Про це повідомив директор компанії Сергій Корецький.

”Укрнафта” починає спорудження нової похило-скерованої свердловини на Північному Сході України. Вже почалася підготовка бурового майданчика. Проєктна глибина – 3314 метри. Буріння заплановане з метою розвідки продуктивного горизонту візейських відкладів нижнього карбону та подальшої його експлуатації”, – зазначив він.

За інформацією Корецького, споруджувати свердловину буде підрозділ компанії – “Укрнафта Буріння” – за допомогою власного бурового верстату ZJ-40, вантажопідйомністю 225 тонн.

Зараз буровий верстат, яким працювали на попередньому об’єкті компанії, перевозять на майданчик, буріння почнеться найближчим часом. Прогнозний початковий дебіт нафти – 26,5 тонн на добу.

“Це перша з 30 свердловин, які “Укрнафта” планує почати бурити із залученням власного бурового обладнання в 2024 році”, – повідомив Корецький.

Джерело sprotyv.info

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше