В Україні з 1 квітня зростуть ціни на електроенергію

В Україні з 1 квітня для частини споживачів зміняться тарифи на електроенергію.

Про це повідомила компанія-постачальник YASNO на своєму офіційному сайті.

Так, оновлені тарифи на електроенергію діятимуть не всім клієнтам, яким компанія поставляє електроенергію, а лише для непобутових споживачів.

“На сайті YASNO опубліковано оновлені ціни на електроенергію для малих непобутових споживачів. Вони діятимуть з 01.04.2024 для всіх непобутових клієнтів постачальника універсальних послуг”, – йдеться у повідомленні.

У компанії також наголосили, що тарифи для непобутових споживачів переглядаються щомісяця. Їх перераховують згідно з методикою НКРЕКУ.

Зокрема, при розрахунку тарифу враховуються такі складові:

  • ціна купівлі електроенергії над ринком;
  • тариф на послуги оператора системи розподілу;
  • тариф на послуги оператора системи передачі;
  • тариф на послуги постачальника універсальних послуг.

“У разі незгоди з ціною клієнт має право припинити дію договору”, – наголосили в YASNO.

Слід зазначити, що побутовим споживачам приводів непокоїться поки що, немає. У квітні дня них нічого не зміниться. Вони, як і раніше, зможуть оплачувати електроенергію за єдиним тарифом 2,64 грн/кВт-год.

Джерело hvylya

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше