В Україні запрацювала нова свердловина, яка приносить державі близько 400 тис. куб. м газу на добу

АТ “Укргазвидобування” запустило нову свердловину, що стала четвертою з початку року. Вона дає Україні близько 400 тис. куб. м газу на добу

Про це повідомляє пресслужба Нафтогазу.

Зазначено, що ідея запуску свердловини належить команді розробників Українського науково-дослідного інституту природних газів, який є частиною групи “Нафтогаз”. У повідомленні зауважують, що працівники змогли правильно оцінити потенціал старого родовища, визначити ділянку для закладання свердловини й довели перспективність буріння в зоні.

Також упродовж роботи було встановлено рекорд проходки однієї бригади: за 24 години вона пробурила 905 метрів.

“Завдяки ефективній роботі фахівців Укрбургазу, свердловину вдалось закінчити на 30% швидше, ніж передбачено проектом – всього за 105 днів”, – додали в Нафтогаз.

8 лютого повідомлялося, що Укргазвидобування запустило дві нові високодебітні свердловини: вони забезпечать видобуток 550 тисяч куб. м газу на добу.

Джерело espreso

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше