Вартість соцмережі X впала на 71% з моменту її купівлі Ілоном Маском

Соціальна мережа X (Twitter) втратила 71% своєї вартості після купівлі Ілоном Маском, згідно з даними фонду Fidelity.

Про це повідомляє The Guardian.

Володіючи часткою в X Holdings, Fidelity заявляє, що вартість його акцій знизилася на 71,5%. Маск придбав Twitter за $44 млрд і перейменував його на X. Протягом першого року після поглинання X, кількість щомісячних користувачів знизилася на 15% через зростання мови ворожнечі на платформі. Після приходу Маска до влади, X скоротив персонал і зменшив кількість модераторів.

Європейський Союз також виніс попередження Маску після виявлення, що X має найвищий відсоток дезінформаційних постів серед усіх великих соціальних мереж.

На репутацію соцмережі вплинуло і те, що Маск відновив доступ до платформи кільком людям, включаючи колишнього президента Трампа та правого теоретика змови Джонса.

Тим часом Джонс запропонував виплатити $55 млн протягом 10 років сім’ям жертв Сенді Хука після того, як його засудили за поширення брехні про те, що вбивства в школі в Ньютауні були частиною містифікації. Техаський суддя визнав його винним і вирішив, що Джонс не може уникнути платежів майже $1,5 млрд сім’ям жертв. Багато людей, які повірять у брехню Джонса, ображали і загрожували сім’ям жертв.

Джерело liga.net

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше