Важка ракета New Glenn від Blue Origin вперше піднялася на стартовий майданчик

Ракету New Glenn, компанії Blue Origin вперше підняли на стартовий майданчик у рамках підготовки до її першого польоту цього року. Компанія з космічних польотів, що належить засновнику Amazon Джеффу Безосу, опублікувала фотографію, на якій зображено ракету на майданчику стартового комплексу 36 (LC-36) у Космічному центрі Кеннеді у Флориді.

Blue Origin описав розташування стартового майданчика як частину тестової кампанії, що дозволить її командам потренуватися, перевірити та підвищити кваліфікацію в інтеграції транспортних засобів, транспортуванні, наземній підтримці та запуску. Він залишатиметься на панелі запуску приблизно тиждень.

Було зазначено, що випробування на базі Кеннеді не потребують двигунів BE-4 New Glenn, які пройшли гаряче розпалювання на об’єкті NASA в Хантсвіллі, штат Алабама, і на стартовому майданчику Blue Origin у Західному Техасі.

Нова ракета має висоту близько 320 футів (98 метрів). Вона містить семиметровий обтічник корисного навантаження з удвічі більшим об’ємом, ніж стандартні п’ятиметрові комерційні системи запуску. Щоб пояснити це в перспективі, обтічник досить великий, щоб вмістити три шкільні автобуси.

Його багаторазовий перший ступінь повинен бути придатний для щонайменше 25 місій і, подібно до ракети Falcon 9 від SpaceX, приземлиться на платформу морського базування після запуску.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше