“Вбивця” танків, який він: в Індії готується до прем’єри роботизована платформа TITAN

Компанія Gridbots Technologies, що працює на ринку Індії, готує до прем’єри роботизовану платформу TITAN. Вона позиціонується як “вбивця” танків. У компанії стверджують, що робот з ПТРК Amogha-III здатний виявляти та знищувати танки в автономному режимі.

Згідно з даними Bulgarian Military зовсім скоро роботизована платформа візьме участь у навчаннях індійської армії. Час і місце їх проведення тримається в секреті.

Вага робота становить 2 т. Змонтований на ньому ПТРК Amogha-III спроектували інженери Bharat Dynamics Limited. Він забезпечує TITAN вражаючу міць. Протитанковий ракетний комплекс належить до озброєнь класу “вистрілив і забув”. Втручання оператора в його роботу мінімальне. Спарена бронебійна боєголовка ракети здатна пробити будь-яку броню, приховану за динамічним захистом.

Попри гусеничне шасі, робот TITAN здатний розвивати швидкість до 20 км/год. Він характеризується чудовою прохідністю. Заявлена вантажопідйомність платформи становить 1,5 т. Зв’язок між оператором і роботом забезпечується на дистанції до 20 км. Завдяки цьому TITAN можна використовувати для збору розвідданих.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше