Великобританія почала випробування бойової лазерної зброї Dragonfire (відео)

В межах програми Laser Directed Energy Program у Великобританії запущено серію випробувань лазерної зброї Dragonfire.

Учасники програми почали тестувати бойовий лазер для підтвердження точності та потужності установки Dragonfire. Дебютне випробування довело працездатність системи щодо відстеження цілей у повітрі та у воді.

На цьому етапі застосовувався малопотужний лазер QinetiQ. Наразі фахівці ведуть роботи з підготовки Dragonfire до другої стадії тестувань. Наступний етап буде орієнтований на випробування установки високої потужності.

Мета розробки Dragonfire полягає у створенні зброї, яка зможе забезпечити захист сухопутних сил та кораблів від ракет чи артилерійських снарядів. За задумом, нова система знищуватиме ракети у повітрі на великій відстані від мети.

Джерело newsroom

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше