Великобританія виділила £100 млн на купівлю американських аеростатів-шпигунів

Американська компанія Sierra Nevada Corporation відправить до Великобританії аеростати, які мають форму повітряної кулі.

Висотні некеровані аеростати американського виробництва будуть застосовуватися для розвідки та спостереження. Міністерство оборони Великобританії виділило £100 млн ($120 млн). В рамках проєкту Aether Сполучене Королівство хоче отримати сучасні системи зв’язку для виконання тривалих місій.

В оборонному відомстві зголосилися отримати аеростати-шпигуни для спостереження та рекогносцювання в режимі, близькому до реального часу. Однією з ключових вимог до системи зв’язку є швидке маневрування та мінімальне обслуговування.

Аеростати Sierra Nevada Corporation можуть протягом тривалого часу перебувати у повітрі без необхідності повернення на землю. Ще одна особливість «повітряних куль» полягає у можливості відстежувати гіперзвукову зброю.

Джерело defensenews

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше