Великий український туроператор запускає франшизу на польському ринку

Один із найбільших українських туроператорів Join UP! відкрив франчайзингове агентство у Польщі, повідомила пресслужба компанії.

У 2022 році бренд Join UP! вийшов на польський ринок як туроператор і почав співпрацювати з місцевими турагентами. Завдяки відкриттю франчайзингового агентства в Кошице компанія хоче посилити туристичний бренд на цьому ринку.

Довідка
ТОВ “Джоін Ап!” зареєстроване у 2013 році, його власник – британська компанія Global Travel Holding Ltd, кінцеві бенефіціари – Олександр і Юрій Альба. Родині Альба також належить авіакомпанія SkyUp.

“Ми намагаємося підтримувати підприємців у всіх країнах, де ми працюємо, і надавати їм можливість будувати бізнес разом із Join UP! Також розвиток франчайзингової мережі за кордоном розширює доступ для українців у різних країнах до вже знайомого туристичного сервісу, створеного співвітчизниками”, – сказала керівниця відділу розвитку продажу Join UP! Марина Дайнеко.

На сьогодні бренд Join UP! представлений в Україні, Молдові (з 2017 року) та шести інших країнах: протягом 2022 року компанії бренду з’явилися в Естонії, Латвії, Литві, Казахстані, Польщі та Румунії. У планах на 2024 рік — вихід на ринки Чехії та Словаччини як туроператора.

Join UP! розвиває франчайзингову мережу понад десять років, станом на березень 2024 року компанія нараховує близько ста туристичних агентств. З них 33 відкрилися після початку повномасштабного вторгнення.

Пресслужба компанії уточнила LIGA.net, що, крім Польщі, Join UP! має за кордоном франчайзингову агенцію в Кишиневі.

3 квітня стало відомо, що український виробник морозива та заморожених напівфабрикатів “Три Ведмеді” придбав завод Nordis у Польщі.
У квітні український каршеринг Getmancar запускає франшизу в Молдові.

Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше