Від розробників ЗРК Patriot: компактний ракетний двигун Gambit збільшить дальність ураження цілей втричі

Компанія RTX (раніше Raytheon Technologies) зайнята розробкою демонстратора обертового детонаційного двигуна для ракет і майбутніх систем озброєння. Вона уклала з DARPA контракт на проєктування серійного дослідницького двигуна Gambit. Він дасть змогу збільшити дальність ураження цілей ракетним озброєнням утричі.

Новий ракетний двигун буде більш компактним. Він забезпечить перевагу американським керованим ракетам “повітря-повітря” у повітряних боях.

Gambit є першою програмною на планеті, спрямованою на створення нового двигуна для майбутніх систем озброєнь. Завдяки укладеному з DARPA контракту RTX стала першим на ринку оборонним виробником, який застосував у реальній випробувальній системі обертовий детонаційний двигун.

Інженери RTX планують використовувати при розробці Gambit елементи ітерації моделей продуктивності, заснованих на отриманих під час проведення поетапних системних тестів даних.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше