Військові кораблі США опинилися в напруженому протистоянні з хуситами в Червоному морі

Військові кораблі ВМС США, розгорнуті на Близькому Сході, опинилися в складній ситуації через безперервні атаки хуситів, повідомляє Business Insider.

Що відомо

Уже п’ять місяців коаліція на чолі зі США намагається протидіяти хуситам, які захоплюють судна різних країн. Атаки хуситів із використанням ракет, безпілотників і суден перетворили Червоне море та Аденську затоку на небезпечний коридор для судноплавства.

Минулого тижня хусити завдали нових ударів по кораблях, і офіційні особи США попереджають, що ці атаки навряд чи припиняться найближчим часом. Це викликає занепокоєння, оскільки США можуть опинитися у довготривалому та дорогому протистоянні.

Конфлікт із хуситами виснажує ресурси США. Хоча жоден американський військовий корабель не був пошкоджений, зростають фінансові витрати, а військові кораблі зазнають зношення.

Завдяки своїм діям, повстанці довели свою вагомість у проксі-мережі Ірану і показали, що вони можуть загрожувати комерційному судноплавству в майбутньому.

З осені військово-морські сили США витратили значні ресурси на боротьбу з хуситами. Авіаносна ударна група Дуайта Д. Ейзенхауера випустила понад 500 боєприпасів, а її літаки провели у повітрі десятки тисяч годин.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше